Ontspannen? Dat doet u in dit luxe wellness hotel op de Veluwe
Van der Valk Hotel Apeldoorn – de Cantharel is dé ideale plek om uw lichaam en geest tot rust te laten komen. Ons wellness hotel op de Veluwe biedt u namelijk alle mogelijkheden om volledig te ontspannen. De wellnessruimtes zijn ingericht voor optimaal comfort en privacy. U geniet van diverse luxe faciliteiten, zoals:
- Sauna
- Turks stoombad
- Voetenbaden
- Douches en afkoelmogelijkheden
- Verwarmde waterbedden
- Overdekt binnen- en buitenzwembad
- Wellnesstuin
Naast een luxe wellness beschikt het hotel over een prachtige wellnesstuin. Dat betekent nog meer ontspannende faciliteiten in dit wellness hotel op de Veluwe! Bovendien ideaal indien u op zoekt bent naar een hotel op de Veluwe met zwembad. Een bezoek aan de wellness in combinatie met een overnachting in het hotel is dé ultieme manier om alle drukte achter u te laten. Wilt u ook ontspannen midden in de natuur op de Veluwe? Maak een keuze uit het ruime aanbod aan luxe kamers & suites en reserveer uw massage of behandeling.
Bekijk onze luxe kamers & suites
Sauna en wellness hotel Veluwe met zwembad
Weet u waarom geregeld een bezoek aan de sauna zo goed is voor uw lichaam? Tijdens uw bezoek worden vocht- en afvalstoffen aan het lichaam onttrokken, waardoor het lichaam wordt schoongespoeld met als resultaat dat de huid er beter uit gaat zien. Bovendien is de sauna niet alleen goed voor het lichaam, maar ook voor de geest. Tijdens uw sauna bezoek in ons wellness hotel maakt uw lichaam een stofje aan dat goed is voor uw gemoedstoestand. Genoeg reden om een verblijf te boeken! Hierbij krijgt u 10 tips voor het gebruik van een saunasessie:
- Een uur voordat u de sauna ingaat is het beter om een niet te grote maaltijd te eten
- De aanbevolen minimale saunaduur is zes minuten en maximaal 15 minuten
- Drink voor én na uw saunabezoek genoeg water (geen alcohol)
- Een “Cool down” is goed! Kies bijvoorbeeld voor een lauwe douche, ijskoud dompelbad of zwembad
- Breng uw sauna sessie de eerste en laatste 2 minuten zittend op de beneden-bank door
- Een goede scrubbeurt na uw saunasessie verwijdert alle dode huidcellen
- Kan uw haar een oppepper gebruiken? Verzorg uw haar met een haarmasker
- Een massage na de sauna verdubbelt het effect, door de warme spieren komt de bloedomloop op gang
- Neem twintig minuten de tijd om uw lichaam weer op temperatuur te krijgen en kleed u dan pas aan
Klinkt het bovenstaande u als muziek in de oren? Boek dan een arrangement of overnachting bij Hotel Apeldoorn – de Cantharel en laat uzelf in de watten leggen tijdens uw verblijf.